У ДДУВС пройшли захисти дисертацій

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ під час спеціалізованої вченої ради Д.08.727.02 проведено захисти дисертаційних досліджень.

Юлія Тюря на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук підготувала дисертацію на тему «Адміністративно-правовий механізм реалізації правової доктрини у сфері штучного інтелекту в Україні».

Її опонентами стали Олексій Дрозд, керівник Департаменту організації забезпечення діяльності Бюро економічної безпеки України; проректор Національної академії внутрішніх справ Руслан Сербин та завідувач кафедри адміністративного та фінансового права Національного університету біоресурсів та природокористування України Володимир Курило.

Дослідження Юлії Булгакової на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук стосувалося теми «Кримінологічна характеристика та запобігання кримінальним правопорушенням, що вчиняють внутрішньо переміщені особи в Україні».

Науковий керівник – директор Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В.Сташиса Національної академії правових наук України Владислав Батиргареєв. Опонентами виступили директор ННІ права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ Андрій Бабенко та заступник директора Департаменту юридичного забезпечення Міністерства економіки України Сергій Мінченко.

На здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Артем Жилін презентував дисертацію на тему «Теоретичні та праксеологічні засади методики розслідування шахрайства у сфері використання банківських електронних платежів».

Керівник дисертації – завідувач кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС Костянтин Чаплинський.

Опонували головний спеціаліст консультативно-контрольного відділу Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України Валентина Дрозд та професор кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ України Вікторія Зарубей.