Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні наукові дослідження: правовий, економічний та соціальний виміри»

Анонси університету

24 листопада 2023 року ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні наукові дослідження: правовий, економічний та соціальний виміри». Захід відбудеться в очно-заочному форматі.

Метою проведення конференції є створення платформи для об’єднання досвіду та потенціалу науковців і практиків, представників органів публічної влади й інститутів громадянського суспільства України та провідних держав світу з вирішення нагальних проблем правового, економічного та соціального вимірів.

Тематичні напрями роботи конференції:

– інноваційний розвиток суспільства в контексті сучасного право розуміння;

– соціально-гуманітарні виміри правової держави. Досвід країн ЄС;

– інноваційні наукові дослідження: економічний та інформаційний виміри.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються вчені, практичні працівники, представники органів державної влади, громадських організацій, а також докторанти, ад’юнкти (аспіранти) та інші здобувачі вищої освіти.

Для участі у Міжнародній науково-практичній конференції необхідно надіслати до 10 листопада 2023 року на електронну адресу: NNIPIO2021@gmail.com (з приміткою «На науково-практичну конференцію»):

1. Заявку.

2. Тези доповіді.

3. Рецензію наукового керівника (на тези доповідей здобувачів вищої освіти).

Файли необхідно називати за зразком: Іванов_Тези, Іванов_Рецензія (останнє за необхідністю).

Контактна особа:

Лілія Межевська – заступник директора ННІ права та інноваційної освіти (м.т. +38066-363-20-53).

Більш детальна інформація – за посиланням