Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Дніпропетровській області зустрівся з першокурсниками ДДУВС

Михайло Карпенко провів зустріч зі здобувачами вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Досвід практиків – для якісного навчання психологів у ДДУВС

До лекційного заняття з дисципліни «Анатомія та фізіологія людини» для здобувачів вищої освіти першого курсу кафедри психології та педагогіки ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС долучився провідний фахівець психоневрологічного відділення дніпровської санітарно-медичної частини №1 Дмитро Ратушний.

Курсанти ДДУВС взяли участь у І Національних дебатах з кримінального права імені Юлії Шевченко

У м. Київ відбулись І Національні дебати з кримінального права імені Юлії Шевченко. У заході взяли участь 40 здобувачів вищої освіти з різних навчальних закладів України. Серед них – курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.