Представники ДДУВС взяли участь у тренінгу «Водіння без барʼєрів: етика взаємодії з людьми з інвалідністю»

Захід організовано ПРООН в межах проєкту «Сприяння безпеці людей в Україні шляхом реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною». Експерти розповіли учасникам про етичне спілкування та найкращі практики підтримки та допомоги слухачам інклюзивних автошкіл.

Гарна традиція: курсанти ДДУВС облаштовують медичний заклад

Здобувачі вищої освіти допомагають лікарям наводити порядок на території та облаштовувати внутрішні приміщення одного з медичних закладів Дніпра, де на лікуванні та реабілітації перебувають поранені військові.

Практичне заняття: курсанти ДДУВС відвідали установу виконання покарань

Для курсантів ДДУВС організували відвідування «Дніпровської установи виконання покарань № 4». Захід організовано з метою поліпшення практичної складової освітнього процесу та поглиблення теоретичних знань.

Практичні заняття в експертно-криміналістичному центрі МВС для курсантів ДДУВС

Для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулась серія практичних занять на базі Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в Дніпропетровській області.

Європейський досвід для українських правоохоронців: викладач ДДУВС взяв участь у міжнародному навчанні

У м. Каунас (Литва) пройшов тренінг для поліцейських «Критично важливі навички правоохоронців при реагуванні на напади в громадських місцях». Участь у тренінгу взяв викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС.