Курсантка ДДУВС Вікторія Шкеул – серед призерів Чемпіонату України з боксу

У Львові відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта) на призи Андрія Котельника. Бронзову медаль виборола курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС Вікторія Шкеул.

Із турботою про військових: курсанти ДДУВС виготовили нову партію подушок

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ не полишають волонтерську активність. Аби закрити ключові потреби військових на фронті і в тилу, здобувачі співпрацюють із учасниками волонтерського осередку «ПавуЧари з Дніпра».

Тренінг «Реалізація політики гендерної рівності в органах системи МВС» для курсантів ДДУВС

Поняття гендеру та гендерної рівності, зокрема і в органах системи МВС, стали темами практичного тренінгу у ДДУВС. Захід проведено у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

«Таємничі світи Дмитра Вікторовича»: курсанти ДДУВС відвідали художню виставку

Нова експозиція представлена у Літературному музеї Дніпра. Оцінити творчість кам’янчанина Дмитра Михайлика курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ змогли цими вихідними.

Курсанти ДДУВС переглянули стрічку про юного маріупольця

У рамках національно-патріотичного виховання курсанти  ДДУВС продовжують переглядати патріотичні фільми. Цього разу обрали стрічку про маленького героя з Маріуполя – під назвою «Юрик. Дорога, не торкаючись землі».

Проєкт «Дружня підтримка»: ДДУВС долучається до благодійної ініціативи!

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ оголошує збір новорічних іграшок у патріотичному стилі. Акція проходить у рамках проєкту «Дружня підтримка», що реалізується Департаментом освіти, науки та спорту МВС України.