ДДУВС із робочим візитом відвідала заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко

Під час зустрічі Катерина Павліченко ознайомилась з умовами навчання та рівнем підготовки у автошколі для осіб з інвалідністю, оглянула інтерактивний клас, автомобілі із ручним керуванням, елементи інклюзивної інфраструктури.

Лекція «Порядок оформлення заявки на свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір» у ДДУВС

У заході взяли участь молоді вчені Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Лекцію проведено старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права Тетяною Жеглінською відповідно до Плану роботи Школи молодого вченого.

Нічні стрільби: практичне заняття з вогневої підготовки

Для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено практичні заняття з вогневої підготовки на навчальному полігоні Національної гвардії України.

Особливості роботи поліцейських на деокупованих територіях: зустріч з практиком

Про особливості роботи поліцейських на деокупованих територіях розповів курсантам слідчий слідчого відділу ВП №3 Кам’янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області старший лейтенант поліції Едуард Трубіцин. Зустріч пройшла на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Курсанти ДДУВС набувають практичних навичок щодо особливостей документування воєнних злочинів в умовах воєнного стану

Для курсантів ДДУВС проведено факультативне заняття щодо особливостей роботи слідчо-оперативних груп на місці пригоди при документуванні злочинів, пов’язаних зі збройною агресією проти України.