Профорієнтаційна робота: у ДДУВС завітали дніпровські ліцеїсти

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ систематично запрошує майбутніх абітурієнтів. Цього тижня до університету завітали учні КЗО «Ліцей «Синергія» ДОР».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології в діяльності Національної поліції України»

Учасниками науково-практичного заходу у ДДУВС стали понад 100 осіб, серед яких – науковці, практичні працівники та здобувачі вищої освіти.

Заняття з відпрацювання практичних навичок проведення слідчої (розшукової) дії для курсантів ДДУВС

Курсанти продовжують опановувати свою майбутню професію. Із курсантами 4-го курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції тривають практичні заняття, під час яких здобувачі вже зараз можуть відчути себе слідчими.

ДДУВС посилює співпрацю з підрозділами Сил безпеки та оборони України

У Запорізькій обласній прокуратурі завідувачем кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності ДДУВС Кирилом Недрею було проведено заняття-тренінг з теми: «Стреси та робота з ними: діагностика, профілактика, самодопомога».

«Викрадачі зброї»: відкрите бінарне заняття з елементами поліцейського квесту для курсантів ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за участі представника ГУНП в Дніпропетровській області відбулось бінарне заняття з елементами поліцейського квесту під назвою «Викрадачі зброї».