У ДДУВС обговорили важливість використання штучного інтелекту у військовому перекладі

На кафедрі українознавства та іноземних мов ННІППФПНП відбулось засідання наукового гуртка та тему: «Інструменти штучного інтелекту у військовому перекладі».

Студенти ДДУВС зустрілися з бійцем-штурмовиком

Із метою військово-патріотичного виховання в університеті пройшла зустріч з випускником ДДУВС, який зараз несе службу у штурмовому спецпідрозділі. Боєць розповів про події під Харковом, звільнення Куп’янська та участь у наступальній операції.

Курсанти університету – призери Всеукраїнського конкурсу з проведення слідчих (розшукових) дій

Команда ДДУВС «Вартові Немезіди» виборола срібло у Всеукраїнському конкурсі слідчих дій імені Ґанса Ґросса, що проводився Юридичним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з Чернівецьким НДЕКЦ МВС України та Elsa Chernivtsi.