У ДДУВС проведено відбір до секції тактичної підготовки

З метою залучення до секційної роботи з тактичної підготовки більшої кількості здобувачів вищої освіти проведено додатковий відбір до секції тактичної підготовки. За результатами конкурсного відбору до секції приєдналися 18 новобранців з числа курсантів першого та другого року навчання.

Бінарне заняття «Особливості документування дорожньо-транспортних пригод без постраждалих» у ДДУВС

Заняття пройшло на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за участі представників патрульної поліції Дніпропетровської та Запорізької областей.

Лекційне заняття за участі офіцерів полку поліції «Дніпро-1» для студентів ДДУВС

Заняття з навчальної дисципліни «Історія держави та права» проведено за участі офіцерів ППСПОП «Дніпро-1» ГУНП в Дніпропетровській області Вікторії Дубинець та Віталія Мевші.

У ДДУВС відзначили Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку

10 листопада відзначається Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, який був започаткований у 2001 році за ініціативою UNESCO. В Україні цей день вперше відзначили десять років тому.

Студентка ДДУВС завоювала срібло в обласному чемпіонаті з шахів

У м. Дніпро пройшов чемпіонат обласної організації Товариства з шахів серед збірних команд ОКФК правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб. Участь у заході взяли представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У ДДУВС відбувся ІХ Міжнародний студентський саміт «Права людини в умовах воєнного стану та сучасних глобалізаційних викликів»

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

У ДДУВС спільно з Асоціацією українських правників відбувся Міжнародний студентський саміт «Права людини в умовах воєнного стану та сучасних глобалізаційних викликів», до якого долучилися понад 100 учасників із 30 закладів вищої освіти з усієї України та Польщі, Литви, Румунії, Грузії та Португалії.