Курсанти ДДУВС упорядкували поховання та вшанували пам’ять захисників і захисниць України

Здобувачі ДДУВС проявили ініціативу та зайнялися прибиранням на Краснопільському кладовищі Дніпра на місці поховання воїнів, що загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

Курсанти ДДУВС відвідали театр одного актора «Крик»

За планом вихідного дня курсанти другого курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції разом з заступником директора майором поліції Андрієм Андрєєвим відвідали театр одного актора «Крик» Михайла Мельника.

Життя без бар’єрів: ще двоє слухачів Автошколи для осіб з інвалідністю отримали посвідчення водія

В Автошколі для осіб з інвалідністю, що діє на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, триває підготовка водіїв транспортних засобів категорії «В».

Юридичною клінікою «Істина» проведено перший всеукраїнський вебінар-тренінг

Юридичною клінікою «Істина», за підтримки Асоціації юридичних клінік України, на базі ДДУВС було проведено перший всеукраїнський інтерактивний вебінар на тему: «Особливості надання правничої допомоги. Складення проєкту позовної заяви».