«Партнерство Біарріц»: для студентів ДДУВС проведено тематичну лекцію

Наприкінці 2019 року Україна стала офіційною учасницею «Партнерства Біарріц» – міжнародної ініціативи рівних прав і можливостей для всіх. З метою інформування студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ щодо важливості даної ініціативи було проведено тематичну лекцію.

У ДДУВС відкрилась виставка «Світ – без насильства»

У конференц-залі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ працює виставка «Світ – без насильства», присвячена щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

«Це закарбовані страждання українського народу»: у ДДУВС тривають заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

З нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали Музей спротиву Голодомору, а також взяли участь у покладанні квітів і хліба до меморіалу.

Курсантка ДДУВС затримала правопорушника

Курсантка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ затримала чоловіка, що намагався викрасти планшет із магазину великої торгівельної мережі. Інцидент стався ввечері 24 листопада неподалік залізничного вокзалу Дніпра.

Студенти ДДУВС відвідали Дніпровську міську раду

З метою ознайомлення зі структурою та роботою органів місцевого самоврядування для студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ було організовано відвідування Дніпровської міської ради.

Курсанти ДДУВС провели серію профорієнтаційних зустрічей

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ активно здійснюють профорієнтаційну роботу серед молоді. Про переваги навчання у виші та перспективи професії поліцейського здобувачі говорили з учнями старших класів.