Змішані єдиноборства: тренування від курсантів ДДУВС

Розпочато серію спільних тренувань курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ разом з вихованцями Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (м. Дніпро). Захід пройшов у рамках програми професійної орієнтації.

У ДДУВС відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Оперативно-розшукова діяльність Національної поліції: проблеми теорії та практики».

Відкрив захід та привітав учасників конференції перший проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, полковник поліції Олександр ЮНІН.

Нові освітні здобутки: курсанти ДДУВС завершили онлайн-курс «Запобігання торгівлі людьми»

У рамках акції «16 днів проти насилля» курсанти 3-го курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції підтримали успішно завершили онлайн-курс «Запобігання торгівлі людьми».

Для курсантів ДДУВС розпочато заняття в Управлінні патрульної поліції в Дніпропетровській області

Для здобувачів вищої освіти другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності розпочато серію занять у відділі адміністративної практики та відділі з розшуку та опрацювання матеріалів ДТП.

«Академічна доброчесність в діяльності молодого вченого»: дотримання вимог та відповідальність

Відповідно до плану роботи Школи молодого вченого ДДУВС 28 листопада 2023 р. відбувся науковий вебінар на тему «Академічна доброчесність в діяльності молодого вченого».

Процесуальні та криміналістичні особливості здійснення досудового розслідування окремих кримінальних правопорушень: бінарні заняття для курсантів ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочався цикл бінарних лекційних занять для курсантів 4 курсу ННІППФПНП університету з помічником начальника ГУНП в Дніпропетровській області полковником поліції Інною Власовою.

«Домашнє насильство в умовах воєнного стану»: інтерактивний тренінг у ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх відбувся інтерактивний тренінг «Домашнє насильство в умовах воєнного стану» за участю здобувачів вищої освіти.

Безпека дитини у глобалізованому світі: міжнародний круглий стіл у ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшло засідання круглого столу «Безпека дитини у глобалізованому світі: правові, медико-психологічні та технічні аспекти». Учасники обговорили актуальні питання в рамках акції «16 днів без насильства».