Курсанти ДДУВС тримають волонтерський фронт

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ підтримали діяльність волонтерського осередку «ПавуЧари з Дніпра». Ще з початку повномасштабного вторгнення організація активно працює на потреби військових.

Курсанти ДДУВС – чемпіони області з гирьового спорту

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вкотре вибороли призові місця на відкритому чемпіонаті області з гирьового спорту. Захід об’єднав понад 110 учасників з усієї України.

Курсанти ДДУВС відвідали виставку «Любов і лють»

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС завітали на художню виставку Ольги Федорової. Роботи харківської мисткині представлені у Дніпровському центрі сучасної культури.

Набуття навичок планування та координації: курсанти ДДУВС переглянули документальний фільм

Курсанти 3-го курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС переглянули фільм про спецоперацію «Синиця». Спланована та вдало проведена Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, вона мала на меті перехопити військові компоненти для бойових літаків, що були завантажені на російський вертоліт Мі-8АМТШ ПКС.

Курсанти ДДУВС відвідали художні виставки Дніпра

З метою розширення кругозору та всебічного розвитку особистості курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ активно долучаються до культурного життя міста. У рамках програми вихідного дня майбутні правоохоронці завітали на відкриття виставок.