Проректор ДДУВС Ігор Луговий взяв участь у ІІ міжнародній науково-практичній конференції «Сектор безпеки і оборони України на захисті національних інтересів: актуальні проблеми та завдання в умовах воєнного стану».

Конференція відбулась 23 листопада 2023 року на базі Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Приватно-правові аспекти відбудови України на шляху європейської інтеграції»

Анонси університету

Для участі в заході запрошуються науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, докторанти, аспіранти, здобувачі, практики, судді, адвокати, юрисконсульти тощо.

Для студентів ДДУВС проведено практичне заняття у суді

Студенти були присутніми при онлайн-розгляді справи про адміністративне правопорушення та судовому засіданні щодо продовження запобіжного заходу тримання під вартою обвинуваченому у вчиненні тяжкого злочину.