Курсанти ДДУВС ознайомилися з роботою поліцейських мобільних груп реагування на факти домашнього насильства

В рамках акції «16 днів проти насильства» курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції прослухали лекцію від практичних працівників підрозділів поліції «Поліна» – поліцейської мережі протидії домашньому насильству.

Спортсмени ДДУВС отримали золото на Кубку області зі змішаних єдиноборств

26 листопада у м. Дніпро пройшов Кубок Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА. У змаганнях взяли участь 220 спортсменів Дніпропетровської області, Харкова та Запоріжжя.

Поповнюємо лави Національної поліції України

Новини «Академії поліції», Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла церемонія випуску слухачів Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». 21 випускник з п’яти областей України поповнить лави Національної поліції України.

Студенти ДДУВС зустрілися з радником Міністра закордонних справ України

Зустріч, на якій були присутні здобувачі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», пройшла у онлайн-форматі. Темою зустрічі з Георгієм Тихим стали новітні підходи, уроки та виклики української дипломатії під час війни.

Представники ДДУВС пройшли навчання в Іспанії із надання психологічної підтримки в надзвичайних ситуаціях

Без рубрики

Кафедра фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки регулярно проводить заходи, в яких навчає протидіяти насильству за гендерними ознаками.

Конкурс на навчання в Румунії за програмою академічної мобільності Еразмус+

Анонси університету, Новини університету

У рамках програми Еразмус+ продовжується конкурс на навчання у весняному семестрі 2023-2024 н.р. на 2-4 курсі бакалаврату або 1 курсі магістратури за програмою академічної мобільності в Економічній академії в Бухаресті (Румунія).