Факультативне заняття з дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» за участю практичного працівника

З курсантами 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції проведено факультативне заняття на тему «Дії оперативного працівника карного розшуку на деокупованих територіях». Участь у факультативі взяв досвідчений працівник Управління карного розшуку ГУНП в Луганській області.

Курсанти ДДУВС несли службу на державному кордоні

З метою посилення державного кордону та забезпечення публічної безпеки і порядку під час дії воєнного стану України курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ були направлені на одну з ділянок у Чернівецькій області.

Курсанти ДДУВС зустрілися з ветеранами університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла зустріч здобувачів вищої освіти із ветеренами. Захід організовано відділенням виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи.

Факультатив «Актуальні питання виявлення та розслідування окремих видів кримінальних правопорушень слідчими та оперативними підрозділами НПУ» для курсантів ДДУВС

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС відвідали факультативне заняття, присвячене особливостям розслідувань окремих видів правопорушень слідчими та оперативними підрозділами.