Міжнародна науково-практична конференція у ДДУВС

24 листопада у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні наукові дослідження: правовий, економічний та соціальний виміри».

Курсанти ДДУВС допомагають волонтерам

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ не полишають волонтерський напрямок: майбутні правоохоронці закривають потреби військових спільно з громадськими організаціями міста та області.

Тиждень міжнародного навчання International Week-2023

Анонси університету

27 листопада 2023 року у Дніпропетровському державному університеті стартує цикл бінарних занять із дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за участю європейських фахівців. Заняття містять лекції з актуальних питань безпеки та поліцейської діяльності.

Для курсантів ДДУВС проведено факультативне заняття на тему «Медіація у діяльності Національної поліції»

Доцент кафедри кримінального права та кримінології Сергій Бабанін продовжує проведення факультативів, під час яких розглядаються питання впровадження процедури медіації у діяльність слідчих підрозділів Національної поліції.

У ДДУВС відбулась робоча зустріч з начальником Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України

До Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ із робочим візитом завітав начальник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України Руслан Горяченко.

Збірна команда ДДУВС серед жінок виборола срібло на турнірі з баскетболу

У Дніпрі пройшов турнір з баскетболу серед студентів та студенток закладів вищої освіти Дніпропетровської області. У заході взяли участь 11 чоловічих та 3 жіночі команди, серед яких – представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Юридична клінічна практика: становлення, сучасний стан та перспективи розвитку»

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ вшосте провів всеукраїнську конференцію, присвячену підтримці та розвитку юридичного клінічного руху.