У ДДУВС пройшов регіональний круглий стіл «Війна. Мир. Безпека»

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку. Захід об’єднав науковців Дніпра, Києва, Запоріжжя та інших регіонів України, а також здобувачів вищої освіти.

Футбольна збірна ДДУВС стала срібним призером турніру

У м. Дніпро відбувся турнір з футзалу між здобувачами вищої освіти. Участь у спортивному заході взяли 5 команд, серед яких – команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Студентка ДДУВС – серед учасників Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури

Студентка ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Дарія Демиденко взяла участь у П’ятому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури, який відбувся у Києві. Захід ініційовано Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Практичне заняття «Самооборона з використанням кидкової техніки» для студентів ДДУВС

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено практичне заняття для здобувачів ННІ права та інноваційної освіти з навчальної дисципліни «Спеціальна фізична підготовка». Мета заходу – опанувати ключові прийоми самооборони.

Бінарне заняття з дисципліни «Основи кримінального аналізу» із залученням практичного працівника

У ДДУВС з курсантами 1 курсу було проведене бінарне заняття, на якому був присутній працівник управління кримінального аналізу ГУНП в Дніпропетровській області майор поліції Ігор Авраменко.