Волейболістки ДДУВС – серед призерів області

Здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у турнірі з волейболу серед студентів та студенток ЗВО Дніпропетровщини. Жіноча збірна виборола срібло.

Курсанти ДДУВС відвідали Дніпровський академічний театр опери та балету

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ беруть активну участь у культурному житті міста. Так, вихідними курсанти відвідали Театр опери та балету, де переглянули виставу «Красуня і Чудовисько».

У ДДУВС провели «Годину мужності»

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ тривають зустрічі із українськими військовослужбовцями. Такі заходи військово-патріотичного спрямування отримали назву «Година мужності».

Бінарні заняття курсантів ДДУВС на місці руйнування об’єктів цивільної інфраструктури

В ДДУВС запроваджено практику проведення бінарних занять із залученням практичних співробітників ГУНП Дніпропетровської області з дисципліни «Дії слідчо-оперативних груп Національної поліції України з документування воєнних злочинів».