Курсанти ДДУВС відвідали Музей історії Дніпра

За планом вихідного дня здобувачі ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції відвідали Музей історії Дніпра. Це сучасний інтерактивний центр, що поєднує новітні технології та давні традиції міста.

Електронне декларування: в ДДУВС триває цикл лекцій для курсантів

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

З метою роз’яснення основних положень Закону про відновлення декларування та зміни, які відбулися в системі декларування після його ухвалення, з курсантами 1-4 курсів уповноваженим з антикорупційної діяльності ДДУВС були проведені відповідні навчання.

Тренінг «Військове спорядження» для курсантів ДДУВС

Курсанти 2-го курсу ННІП та ПФПНП відвідали тренінг «Військове спорядження» від Центру Готовності Цивільних, метою якого є навчити базовій військовій підготовці та надати навички, необхідні під час війни.