Запорізька «Академія поліції» ДДУВС провела профорієнтацію для старшокласників

Новини «Академії поліції», Новини університету

Профорієнтаційно-навчальний захід від слухачів ЗЦППП «Академія поліції» відбувся на базі Запорізького академічного ліцею №23. До участі запрошено майбутніх абітурієнтів – учнів 10-11 класів.

Документалісти про війну: курсанти ДДУВС – гості фестивалю патріотичного кіно у Дніпрі

На фестивалі патріотичного кіно «Наша земля» представлені актуальні роботи українських документалістів про війну, переселенців, жінок-захисниць, волонтерів та воїнів, які ще вчора були звичайними людьми.

У ДДУВС провели командну першість із боротьби самбо

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ визначили кращих самбістів. Ключове завдання чемпіонату – відбір кандидатів до збірної ДДУВС для подальшої участі у обласних та всеукраїнських змаганнях.

«Головне зараз – зберегти Україну»: курсанти ДДУВС переглянули «Щоденник Монастирського»

З метою національно-патріотичного виховання курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ переглянули документальну стрічку, присвячену ексголові МВС Денису Монастирському. Прем’єра фільму відбулася 17 листопада 2023 року в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини».