У ДДУВС нагородили переможців змагань командної першості з боротьби самбо

Привітали переможців проректор ДДУВС полковник поліції Ігор Луговий, начальник відділу організації служби ДДУВС підполковник поліції Ігор Ковальов та керівники факультетів та інститутів.

У ДДУВС триває серія тренінгів «Людина під час війни»

З метою відновлення загального та психоемоційного стану працівників у ДДУВС було прийнято рішення щодо проведення спеціальних тренінгів з постійним, науково-педагогічним та адміністративним складом університету.

Курсантка ДДУВС допомогла врятувати життя пасажира автобуса

Курсантка 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності рядова поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Крістіна Шаблевська врятувала життя, надавши домедичну допомогу чоловікові в автобусі.

Бойовий шлях: перегляд фільму про 93 Окрему механізовану бригаду курантами ДДУВС

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції переглянули документальний фільм про хронологію боїв 93 окремої механізованої бригади Збройних Сил України «Холодний Яр».

Футбольна збірна ДДУВС посіла перше місце турніру «Пульс»

Команда з футболу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посіла перше місце у груповому етапі турніру серед аматорських команд Дніпропетровщини «Пульс».

Приклад сили та цілеспрямованості: курсанти ДДУВС зустрілися з паралімпійською чемпіонкою Оксаною Ботурчук

Відбулась зустріч курсантів 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС із багаторазовою призеркою паралімпійських ігор Оксаною Ботурчук.