Міжнародна науково-практична конференція «Права людини: методологічний, гносеологічний та онтологічний аспекти», присвячена 75-річчю проголошення Загальної декларації прав людини

Анонси університету

Захід пройде у ДДУВС 5 грудня 2023 року о 14:00. До участі запрошуються представники міжнародних і національних правозахисних організацій, закладів вищої освіти, наукових установ, органів публічної влади, громадських організацій, а також докторанти, аспіранти й інші здобувачі вищої освіти.

У ДДУВС пройде обласний конкурс есе

Анонси університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ спільно з управлінням з питань культури та спорту Дніпропетровської обласної ради проводить обласний конкурс есе «Вивчаємо елементи нематеріальної культурної спадщини світу». Роботи приймаються до 3 грудня 2023 року.

«Національна ідентичність на новому етапі розвитку українського суспільства»: у ДДУВС пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція

Учасники обговорили пошук шляхів ефективного вирішення проблем формування і розвитку національної ідентичності в умовах воєнного стану в контексті національної безпеки.

Інтелектуальні змагання: курсанти ДДУВС взяли участь у брейн-рингу

На факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції було організовано змагання з брейн-рингу на юридичну тематику. Захід організований з нагоди Всесвітнього дня науки.