Культура академічної доброчесності: зустріч зі студентами ДДУВС

У межах заходів, передбачених Школою академічної доброчесності ДДУВС завідувачкою відділення забезпечення якості освітньої діяльності Лілія Бобрішова спільно з Головою СКР Микитою Федорчаком пройшла зустріч зі студентами першого курсу.

До уваги абітурієнтів ДДУВС 2024!

Новини університету, Оголошення для вступників

З 1 листопада 2023 року на освітньому порталі Національної поліції України відкрито можливість подачі анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Лекція «Академічна доброчесність як запорука знань здобувачів вищої освіти»

У межах заходів, передбачених Школою академічної доброчесності ДДУВС, завідувач відділення забезпечення якості освітньої діяльності Лілія Бобрішова провела для здобувачів вищої освіти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції лекцію на тему: «Академічна доброчесність як запорука знань здобувачів вищої освіти».

Взяття під варту та особливості тримання військовополонених: бінарне заняття для курсантів ДДУВС

В рамках практичної складової навчального процесу доцентом кафедри кримінального права та кримінології ДДУВС Вадимом Хашевим проведено практичне заняття на тему «Підстави і порядок застосування взяття під варту. Особливості тримання військовополонених».