У ДДУВС відбулося відкриття обласного конкурсу есе «Вивчаємо елементи нематеріальної культурної спадщини світу»

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ спільно з управлінням з питань культури та спорту Дніпропетровської обласної ради відкрито обласний конкурс есе «Вивчаємо елементи нематеріальної культурної спадщини світу».

Cистемне покращення захисту прав ВПО: візит благодійного фонду Stabilization Support Services

Проєкт Stabilization Support Services виник як відповідь на перевантаження системи соціального захисту внаслідок повномасштабного вторгнення. Представниці фонду зустрілися зі здобувачами та працівниками ДДУВС з числа внутрішньо переміщених осіб з метою роз’яснення нагальних питань.

Студент ДДУВС – переможець Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді

Участь у заході взяли молоді люди з понад 100 населених пунктів України, серед яких – студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Антон Наумик. Серед учасників конкурсу були також представники Німеччини, Польщі та Бельгії.

Відкрита лекція «Правотворчість. Нормотворча техніка. Систематизація нормативно-правових актів»

Анонси університету

10 листопада 2023 року пройде відкрита лекція з навчальної дисципліни «Теорія держави і права» для отримання Євгенією Мінаковою вченого звання доцента кафедри загальноправових дисциплін ДДУВС.

Лекція «Судові органи Європейського Союзу»

З метою реалізації практичної складової освітнього процесу доцентом кафедри загальноправових дисциплін Кирилом Степаненко проведено лекційне заняття на тему: «Судові органи Європейського Союзу». Лекція пройшла у залі судових засідань ДДУВС.