«Онлайн-ризики та насильство у кіберпросторі»: вікторина для курсантів ДДУВС

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності взяли участь у вікторині на тему кібербулінгу. Ключові ризики та превентивні методи розбирали на прикладі інтерактивних вправ та реальних життєвих ситуацій.

Факультатив «Психологічні особливості дітей різного віку, які необхідно враховувати під час проведення опитування»

Для курсантів ДДУВС проведено факультативне заняття щодо особливостей спілкування, опитування та проведення допиту дітей. Захід організовано кафедрою кримінального процесу та стратегічних розслідувань.

Курсанти ДДУВС ознайомилися з системою «Custody records»

У рамках відрядження курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ завітали до відділення поліції №1 Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області. Тут майбутнім правоохоронцям продемонстрували можливості новозапочаткованої системи «Custody records».

Курсанти ДДУВС відпрацювали навички дій малих тактичних груп в умовах, наближених до реальних

Для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ організовано заняття з відпрацювання малими тактичними групами спеціальних прийомів боротьби й тактичної підготовки в умовах, наближених до реальних. Захід організовано кафедрами спеціальної фізичної підготовки й тактико-спеціальної підготовки ДДУВС.

Регіональний науково-практичний семінар «Актуальні проблеми запобігання та протидії домашньому насильству»

Анонси університету

Захід відбудеться в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ 5 грудня 2023 року об 11:00. До участі запрошуються поліцейські, науково-педагогічні працівники, представники органів державної влади, громадських організацій, психологи, педагоги, волонтери, а також докторанти, аспіранти та здобувачі вищої освіти.

Ректор ДДУВС доєднався до заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи

На Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО відбулось урочисте покладання квітів. Участь у заході взяв ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр Моргунов.

Представники ДДУВС – учасники навчальної програми щодо іноваційних методик проведення допитів

Викладачі ДДУВС взяли участь у навчальній програмі «Процесуальне інтерв’ю. Basic для викладачів вищої освіти». Захід організовано громадською організацією JustGroup за підтримки проєкту «Сприяння безпеці людей в Україні шляхом реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною», що фінансується Урядом Японії та впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

Лекція-презентація «Захист прав дитини в умовах воєнного стану»

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Захід організовано кафедрою теорії та історії держави і права Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.