Тактична медицина для здобувачів ДДУВС

Для студентів Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти проведено заняття з тактичної медицини. Здобувачі засвоювали стартові теоретичні знання, практичні прийоми та навички з надання домедичної допомоги в обсязі само- і взаємодопомоги.

SimS: Симуляційна медицина та сценарне навчання для невідкладної допомоги

Навчання для викладачів/тренерів з університетів країн-партнерів проєкту «Симуляційна медицина та сценарне навчання для невідкладної допомоги SimS» було проведено в Університеті Сантьяго-де-Компостела (Іспанія). Серед запрошених учасників були також представники ДДУВС.

«Гендерна рівність в сучасній Україні: дискурс та динаміка»: засідання наукового гуртка у ДДУВС

Засідання було проведено кафедрою цивільного права та процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Фахівці ДДУВС взяли участь у бінарному занятті для студентів Нортумбрійського університету

Завідувач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Дмитро Санакоєв та доцент кафедри Аліна Гаркуша взяли участь у онлайн-семінарі «Роль розслідування у діяльності поліції» для студентів 3-го курсу Нортумбрійського університету (м. Ньюкасл, Велика Британія), які навчаються за програмою підготовки констеблів поліції.