Практичні заняття в експертно-криміналістичному центрі МВС для курсантів ДДУВС

Для курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулась серія практичних занять на базі Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в Дніпропетровській області.

Працівники НДЕКЦ ознайомили курсантів зі специфікою роботи Експертної служби МВС, особливостями роботи сектору дактилоскопічних видів досліджень, сектору досліджень зброї.

Приділили увагу й функціонуванню окремих криміналістичних обліків, власноруч опанували сучасні методи вилучення папілярних візерунків, особливості технічного дослідження документів, рукописних текстів та підписів тощо. Дослідили об’єкти, які набули широкого розповсюдження після повномаштабного вторгнення рф, такі як уламки ракет типу Х-35, Х-31, 3М-14Калібр, Іскадер-К, Р-27 та інші.

Бінарні заняття із залученням професійних експертів дають можливість курсантам ДДУВС закріпити отримані знання на практиці.