Лекція «Академічна доброчесність як запорука знань здобувачів вищої освіти»

У межах заходів, передбачених Школою академічної доброчесності ДДУВС, завідувач відділення забезпечення якості освітньої діяльності Лілія Бобрішова провела для здобувачів вищої освіти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції лекцію на тему: «Академічна доброчесність як запорука знань здобувачів вищої освіти».

Слухачами стали курсанти другого курсу. Лекторка розповіла їм про зміст поняття академічної доброчесності, також на лекції підіймалося питання принципів академічної доброчесності та видів їх порушення згідно українського законодавства. Під час заходу особливу увагу приділили типовим порушенням правил та принципів академічної доброчесності під час написання курсових проєктів здобувачів.

Наголошувалося на тому, що головним бенефіціаром – за умов дотримання всіх правил і норм академічної доброчесності – є сам здобувач вищої освіти, оскільки він буде самостійно виконувати усі завдання й отримувати відповідно якісні знання.