Взяття під варту та особливості тримання військовополонених: бінарне заняття для курсантів ДДУВС

В рамках практичної складової навчального процесу доцентом кафедри кримінального права та кримінології ДДУВС Вадимом Хашевим проведено практичне заняття на тему «Підстави і порядок застосування взяття під варту. Особливості тримання військовополонених».

Захід проведено з курсантами 4-го курсу в рамках вивчення дисципліни «Кримінально-виконавче право». До заняття було залучено рядового конвойної служби Національної гвардії, який поділився своїм досвідом роботи щодо конвоювання осіб, які тримаються під вартою, їх доставлення до суду та контролю за їх поведінкою під час проведення судового засідання.

Було обговорено проблемні моменти, що можуть виникати під час поводження із такими особами. Курсанти мали змогу напрацювати відповідні навички.

Проведення бінарного заняття мало сприяти закріпленню та вдосконаленню теоретичних знань, а також набуттю практичних навичок поводження із особами, які тримаються під вартою, для подальшої професійної діяльності майбутніх поліцейських.