Лекція «Порядок оформлення заявки на свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір» у ДДУВС

У заході взяли участь молоді вчені Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Лекцію проведено старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права Тетяною Жеглінською відповідно до Плану роботи Школи молодого вченого.

Тема лекції порядок підготовки, подання та оформлення заявки на свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Лекторка акцентувала увагу на типових помилках під час реєстрації авторського права на твір та сплати встановленого збору.

Лекція викликала велику зацікавленість у присутніх.

Тетяна Жеглінська наголосила на важливості оформлення свідоцтв про державну реєстрацію авторського права. За словами викладачки, така практика підвищить авторитет закладу вищої освіти, а також сприятиме позитивному іміджу України як держави, що бореться з інтелектуальним піратством.