Особливості роботи поліцейських на деокупованих територіях: зустріч з практиком

Про особливості роботи поліцейських на деокупованих територіях розповів курсантам слідчий слідчого відділу ВП №3 Кам’янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області старший лейтенант поліції Едуард Трубіцин. Зустріч пройшла на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У ході бесіди з практиком здобувачі обговорили порядок відбору працівників для відряджень на деокуповані території (акцент на важливості навичок документування воєнних злочинів). Едуард Трубіцин поділився власним досвідом спілкування з мешканцями, які тривалий час проживали під окупацією, а також наголосив на необхідності вивчення психологічних особливостей роботи з таким населенням.

Курсанти переконують: зустріч виявилася корисною та пізнавальною, надала заряд мотивації та ще раз підкреслила важливість обраної ними професії.