Життя без бар’єрів: ще двоє слухачів Автошколи для осіб з інвалідністю отримали посвідчення водія

В Автошколі для осіб з інвалідністю, що діє на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, триває підготовка водіїв транспортних засобів категорії «В».

Після завершення теоретичного та практичного курсів навчання Сергій Кандрин та Олексій Озерянський успішно склали практичний іспит у територіальному сервісному центрі МВС України у м. Дніпро та отримали посвідчення водія встановленого зразка.

Нагадаємо, автошкола для осіб з інвалідністю працює у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Проєкт МВС України реалізували в рамках Національної стратегії створення безбар’єрного простору та за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою: t_astahova_t@ukr.net.

Автошкола для осіб з інвалідністю діє на базі ДДУВС знаходиться за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26. Деталі за телефоном: +38 (067) 636 – 97 – 40.