Курсанти ДДУВС познайомились з історією Дніпра

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС відвідали музей «Історія Дніпра».

Музей «Історія Дніпра» розповідає про зародження освіти та культури у міському середовищі, їх трансформації у межах імперського та радянського часу і розвиток у роки незалежності. Серед експонатів музею – унікальні видання та світлини, відеохроніка, раритетні та популярні музичні інструменти, носії, атрибути шкільного життя, медичного обслуговування тощо.

У музеї курсанти дізнались про найстаріші навчальні та лікувальні заклади нашого міста, аптеки, театри, кінотеатри, найвідоміших місцевих музикантів та легендарних лікарів, а також знакові атрибути соціально-культурного життя міста.