Новообраний склад СКР ДДУВС розпочинає свою діяльність: завдання, плани та перспективи

У ДДУВС відбулась зустріч новообраного складу студентсько-курсантської ради з ректором Олександром Моргуновим.

Ректор ДДУВС привітав голову СКР та лідерів курсантської і студентської молоді із перемогою на виборах до СКР та заслухав поточні пропозиції.

Олександр Моргунов зазначив, що участь представників СКР в міських, регіональних та всеукраїнських заходах є важливою для особистого розвитку та удосконалення діяльності освітнього закладу.

«Впевнений, що ми зможемо і надалі продовжувати конструктивний діалог: висловлюйте власні думки, я готовий підтримати ґрунтовні і змістовні пропозиції», – зазначив ректор.

До своїх колег також звернувся голова СКР Микита Федорчак: «Посада – це інструмент для втілення корисних ініціатив, а не кінцева мета. Будемо продовжувати співпрацю з молодіжними консультативно-дорадчими органами міського та регіонального рівнів, інститутами громадянського суспільства всіх рівнів. Також незабаром у місті Дніпрі відбудеться V Конгрес Української студентської ліги, де студентська і курсантська спільнота ДДУВС має бути представлена на вищому рівні».