Футбольна збірна ДДУВС стала срібним призером турніру

У м. Дніпро відбувся турнір з футзалу між здобувачами вищої освіти. Участь у спортивному заході взяли 5 команд, серед яких – команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Турнір проходив на території Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Організатор турніру Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Перша гра пройшла між командою ДДАЕУ та футбольною збірною ДДУВС, у результаті збірна університету поступилася з рахунком 2:0.

Друга гра відбулась між ДДУВС та Університетом митної справи. Команда ДДУВС із великим відривом та результатом 6:0 виборола перемогу.

У третій грі зустрілись збірна ДДУВС та команда Університету науки і технології: із рахунком 8:0 впевнена перемога дісталась футболістам ДДУВС. У наступній грі між збірною ДДУВС та Дніпровською політехнікою, перемогу з великим рахунком знов отримала збірна ДДУВС (7:1).

За результатами турніру збірна ДДУВС посіла почесне 2 місце.