Практичне заняття «Самооборона з використанням кидкової техніки» для студентів ДДУВС

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено практичне заняття для здобувачів ННІ права та інноваційної освіти з навчальної дисципліни «Спеціальна фізична підготовка». Мета заходу – опанувати ключові прийоми самооборони.

Заняття зі студентами провів паралімпійський чемпіон 2012 року, бронзовий призер Паралімпійських ігор-2016, трикратний чемпіон світу з дзюдо, майстер спорту України міжнародного класу, член СК Динамо «Дзюдо-80» Давид Хорава.

Здобувачі вивчали технічні прийоми переміщення, звільнення від захватів, виконання прийомів самооборони в стійці і партері. Відпрацювали захист від ударів рукою з використанням прийомів передньої та задньої підніжки.

Давид Хорава наголосив, що дзюдо сприяє вихованню гармонійної особистості. Адже його слід сприймати не лише як засіб самозахисту, але і як засіб зміцнення здоров’я та розвитку фізичних якостей.