Студентка ДДУВС – серед учасників Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури

Студентка ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Дарія Демиденко взяла участь у П’ятому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури, який відбувся у Києві. Захід ініційовано Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Мета ярмарку – налагодження комунікаційних містків між українськими та європейськими грантодавцями і представниками культурного та креативного секторів України. Цьогоріч до події долучилося понад 800 учасників, а основною темою стала монетизація культури.

У рамках заходу Дарія Демиденко відвідала панельні дискусії та воркшопи щодо проєктного та грантового менеджменту у сфері культури, разом із іншими учасниками отримала консультації від представників грантових програм.

«Ярмарок надав можливість поспілкуватись із впливовими та вмотивованими людьми. У контексті війни говорили й про важливість просування культури в порядок денний у повоєнній відбудові України, дискутували про інклюзивне відновлення українського креативного сектору», – зазначила студентка.