У ДДУВС нагородили переможців вікторини «Гладіатори права»

Онлайн-вікторина для учнів старших класів об’єднала 9 навчальних закладів та 120 учасників, які змагалися у темі «Основи правознавства», виконуючи тестові завдання.

За умовами вікторини було визначено 10 призових місць. У трійці лідерів Олександра Семенчук (Дніпровський ліцей № 7) – перше місце, почесне друге місце – у Анастасії Гуржій (Дніпровський ліцей № 1), а «бронзу» отримала Софія Кальная (Дніпровський ліцей № 97).

Грамоти переможцям вручили перший проректор ДДУВС Олександр Юнін, заступниця голови Обласної державної адміністрації-начальника обласної військової адміністрації Ірина Грицай та т.в.о. директора ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Вікторія Савіщенко. Переможці отримали пам’ятні призи та грамоти.

Захід було організовано кафедрою цивільно-правових дисциплін ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС.