У ДДУВС – першість університету з боротьби сумо серед дівчат

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшли змагання з боротьби сумо. Участь у спортивному заході взяли виключно дівчата.

Здобувачки змагались у складі збірних команд ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, ННІ права та інноваційної освіти, факультетів кримінальної поліції та превентивної діяльності, а також Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Командні місця розподілилися наступним чином:

1 місце – ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції;

2 місце – факультет кримінальної поліції;

3 місце – факультет превентивної діяльності.

Боролися спортсменки і у шести вагових категоріях. Золото здобули Лола Немонова (50 кг), Марія Чугай (55 кг), Єлизавета Ілящет (60 кг), Валерія Куліченко (65 кг), Юлія Толмачова (70 кг), Анастасія Тарнапольська (70+ кг).

Вітаємо переможниць та бажаємо нових спортивних звершень!