Факультатив «Актуальні питання виявлення та розслідування окремих видів кримінальних правопорушень слідчими та оперативними підрозділами НПУ» для курсантів ДДУВС

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС відвідали факультативне заняття, присвячене особливостям розслідувань окремих видів правопорушень слідчими та оперативними підрозділами.

Майбутні правоохоронці розібрали особливості правопорушень проти життя та здоровʼя, а також тих, що повʼязані з корупцією. Курсантам доведено основні алгоритми роботи з ЄРДР, послідовність дій щодо внесення основних відомостей, повідомлення про підозру, а також формування витягу з ЄРДР.

Захід організовано та проведено кафедрою кримінального процесу та стратегічних розслідувань. Викладачка кафедри Юлія Шендрик наголошує: набуті знання допоможуть майбутнім слідчим у практичній діяльності.