У ДДУВС обговорили важливість використання штучного інтелекту у військовому перекладі

На кафедрі українознавства та іноземних мов ННІППФПНП відбулось засідання наукового гуртка та тему: «Інструменти штучного інтелекту у військовому перекладі».

Керівник наукового гуртка професор кафедри Ріта Калько обговорила зі слухачами магістратури М-ДР-321 важливість використання штучного інтелекту для підвищення ефективності та безпеки в сучасних реаліях, де мовні технології набувають особливого значення.

Зокрема, використання алгоритмів машинного навчання для автоматичного перекладу текстів з однієї мови на іншу, системи розпізнавання, які перетворюють мовлення на текст для подальшого аналізу або перекладу, екстракція інформації, кластерізація та використання алгоритмів машинного навчання для аналізу великих обсягів даних і виділення військових патернів.