Курсанти ДДУВС відвідали Дніпровський академічний театр опери та балету

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ беруть активну участь у культурному житті міста. Так, вихідними курсанти відвідали Театр опери та балету, де переглянули виставу «Красуня і Чудовисько».

«Внесок талановитих людей у культурне життя України – беззаперечний успіх попри збройну агресію. Театр дає змогу зануритися в інший світ, де немає турбот і хвилювань, де панує тільки натхнення та професіоналізм», –підкреслили курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Курсантів вразила артистична гра акторів, а також оригінальний погляд на улюблену казку. Майбутні правоохоронці відзначають: дніпровські митці змогли здивувати, адже створили виставу поза впливом відомих постановок і фільмів, та представили її у абсолютно новому баченні.