У ДДУВС провели «Годину мужності»

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ тривають зустрічі із українськими військовослужбовцями. Такі заходи військово-патріотичного спрямування отримали назву «Година мужності».

Цього разу захід організували для курсантів першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. Запрошеним спікером виступив заступник командира військової частини а7279 ТРО, майор Андрій Коваленко.

Говорили про війну та бойовий досвід, почуття обов’язку перед українським народом, гість поділився зі здобувачами кількома дієвими порадами та настановами.

Майбутні правоохоронці із задоволенням беруть участь у подібних заходах: особисте спілкування з військовослужбовцями корисне задля професійної діяльності, є живим прикладом мужності та витримки, формує відчуття поваги й гордості за українських героїв.