У ДДУВС провели командну першість із боротьби самбо

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ визначили кращих самбістів. Ключове завдання чемпіонату – відбір кандидатів до збірної ДДУВС для подальшої участі у обласних та всеукраїнських змаганнях.

До спортивного заходу долучилися здобувачі усіх курсів у складі збірних команд інститутів та факультетів університету, а також Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Кожна з команд налічувала по 7 самбістів.

Чемпіонат з боротьби самбо проводився за олімпійською системою у семи вагових категоріях: до 58 кг, до 64 кг, до 71 кг, до 79 кг, до 88 кг, до 98 кг, понад 98 кг. За дотриманням правил суворо слідкувало кваліфіковане журі – його очолив старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Володимир Рогальський.

За результатами змагань, призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції (3 курс);

2 місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції (2 курс);

3 місце – ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції (2 курс).

Вітаємо курсантів із вдалим виступом, бажаємо натхнення та витримки на шляху до нових спортивних перемог!