Запорізька «Академія поліції» ДДУВС провела профорієнтацію для старшокласників

Новини «Академії поліції», Новини університету

Профорієнтаційно-навчальний захід від слухачів ЗЦППП «Академія поліції» відбувся на базі Запорізького академічного ліцею №23. До участі запрошено майбутніх абітурієнтів – учнів 10-11 класів.

Поліцейські ознайомили потенційних вступників із життям навчального закладу, презентували наявні напрями підготовки та спеціальності. Розповіли про перспективи подальшого працевлаштування та кар’єрні можливості.

Спільно із працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області учнів навчали правильному алоритму дій під час надзвичайних ситуацій. Опановували ліцеїсти й основи надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану.

Організатори відзначають: захід викликав високу зацікавленість школярів, ближче познайомив їх із престижною роботою поліцейського. Тож таку профорієнтаційну роботу проводитимуть і надалі.