Бойовий шлях: перегляд фільму про 93 Окрему механізовану бригаду курантами ДДУВС

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції переглянули документальний фільм про хронологію боїв 93 окремої механізованої бригади Збройних Сил України «Холодний Яр».

Захід пройшов у рамках військово-патріотичного виховання. Участь у перегляді стрічки «93: бій за Україну», а саме третьої частини «Aктивна Оборона», взяли курсанти першого курсу ФПФПКП. Кіно присвячене знаковим моментам та подіям російсько-української війни. Героями стали військовослужбовці, що безпосередньо брали участь у захисті України від загарбників.

У фільмі використані документальні кадри та живі свідчення очевидців і безпосередніх учасників бойових дій та операцій, де брали участь «холодноярці».

Курсанти після перегляду фільму вражені. Кажуть: такі картини демонструють всю велич та героїзм Збройних Сил України, всю важкість та необхідність бойової роботи військових. Адже саме завдяки тим, хто зараз на передовій, ми можемо вчитися та працювати у мирних містах.