Курсантка ДДУВС допомогла врятувати життя пасажира автобуса

Курсантка 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності рядова поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Крістіна Шаблевська врятувала життя, надавши домедичну допомогу чоловікові в автобусі.

Курсантка, завдяки знанням з домедичної допомоги та тактичної медицини, які вона отримала у ДДУВС, допомогла зупинити кров чоловікові, який намагався вкоротити собі віку, порізавши вени лезом. До приїзду екіпажу екстреної медичної допомоги Крістіна Шаблевська наклала джгут та разом з водієм транспортного засобу чекала поруч з потерпілим.

Курсанти вже ДДУВС неодноразово демонстрували активну громадянську позицію та надавали допомогу тим, хто її потребує. Пишаємось нашими здобувачами!