Лекція-презентація «Захист прав дитини в умовах воєнного стану»

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Захід організовано кафедрою теорії та історії держави і права Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

З вітальним словом до присутніх звернулася помічниця ректора з гендерних питань Лариса Наливайко.

На заході були присутні НПП кафедри, представники відділу організації наукової роботи, навчально-наукової лабораторії дослідження проблем правового статусу внутрішньо переміщених осіб та забезпечення гендерної рівності.

Модератор заходу – доцент кафедри, підполковник поліції Юлія Завгородня акцентувала увагу на важливості цієї проблематики, необхідності забезпечення прав дитини в Україні, особливо в умовах відкритої збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Лекторка наголосила, що за даними Офісу Генерального прокурора України станом на 20 листопада 2023 року за період дії правового режиму воєнного стану загинуло 510 дітей і поранено більше, ніж 1145 дітей; через масовані бомбардування та обстріли збройними силами ворога пошкоджено 3126 закладів освіти, а 438 із них зруйновано повністю.

Юлія Завгородня супроводжувала свій виступ презентацією, що містила й інші інформативні дані про злочини агресора проти українських дітей.

Довідково: 20 листопада 1989 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнято Конвенцію ООН про права дитини.