Міжнародна науково-практична конференція у ДДУВС

24 листопада у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні наукові дослідження: правовий, економічний та соціальний виміри».

Відкрив конференцію проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції Ігор Луговий.

До науково-практичного заходу долучилися близько 200 учасників, серед яких представники органів публічної влади й інститутів громадянського суспільства України: Секретаріату Конституційного суду України; Департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород Офісу Президента України; Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції; Регіональної ради реформ у сфері правосуддя проєкту Європейського Союзу «Право-Justice»; Адвокатського об’єднання «Ассирія»; Адвокатського об’єднання «Акстон»; Громадської організації «Литовський культурно-діловий центр ГІНТАРАС». Закордонні партнери були представлені такими країнами як: США, Литва, Латвія, Німеччина, Ізраїль, Польща, Індія, Алжир, Греція, Румунія.

Конференція викликала значний інтерес як з боку практиків, так і з боку науковців, особливо дискусійним стали питання, присвячені академічній доброчесності, особливостям використання штучного інтелекту в умовах цифрової трансформації, захисту цифрових об’єктів цивільних прав в Україні та за кордоном та стратегічних векторів і викликів розвитку науки в Україні в контексті її Європейської інтеграції.